ПРОЕКТ «ТЕАТРАЛЬНЕ ВІКНО В ЄВРОПУ»18.09.2018


Майстер-клас та тренінги на театральному факультеті
за участю польських митців

14 та 17 вересня 2018 року на театральному факультеті ХНУМ імені І.П.Котляревського пройшли майстер-класи та тренінги з акторської майстерності від режисера та керівника польського театру «Крик» Марека Косицюлека та актора Марчина Плавськи.

Марек Косицюлек є яскравим представником сучасної польської театральної школи, авторська метода якого базується на професійному досвіді Єжи Гротовького.

Тренінги відбулися за підтримки Генерального Консульства Республіки Польщі в Харкові та Польського інституту у Києві у рамках чергового проекту серії «Театральне вікно в Європу», що була започаткована Харківським недержавним Театром на Жуках у 2011 році та спрямована на знайомство студентів театральних навчальних закладів України з сучасними театральними школами Європи через практичні заняття з носіями цих шкіл. До програми були залучені студенти театральних факультетів Харкова, Києва, Львова, Дніпра, Миколаєва, які мали можливість перейняти досвід театральних шкіл Великобританії, Грузії, Німеччини, Польщі, Франції тощо.

Після проведення тренінгів декан театрального факультету, доцент Я.В.Партола разом з польськими митцями були запрошені до Генерального Консульства Республіки Польщі в Харкові. Ця зустріч сприяла зміцненню творчих взаємовідносин між ХНУМ та представниками польського театру.