MEET UP 2018 ІВЕНТ У КИЄВІ16.09.2018

Старший викладач кафедри майстерності актора ХНУМ імені І.П.Котляревського Марія Бораковська відвідала німецько-українську конференцію MEETUP 2018 Івент, що відбулася у Києві 12 – 15 вересня т2018 року.

Під час Івенту пройшов конкурс малих грантів MEET UP! ПІТЧИНГ.

До фіналу конкурсу дійшло 6 проектів зі 140, зокрема, проект обміну між ХНУМ та Гамбурзьким університетом (Гамбурзький університет — один з найбільших освітньо-академічних центрів Німеччини).

Марія Бораковська та Ілля Мірський – партнер програми з Гамбургу – презентували спільний проект перед п’ятьма експертами та виграли грант на проведення цього обміну.

У грудні (з 1-го по 12-те) студенти і викладачі 3 курсу «Майстерня 55» їдуть до Гамбурга представляти Харківську театральну школу. Це 25 студентів і три викладача. А завдяки додатковому фінансуванню від Міністерства закордонних справ Німеччини, студенти з Гамбурга приїдуть з відповідним візитом наступного року до Харкова, ймовірно у березні 2019.

Грант отримано від фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє», що існує з 2000 року і підтримує міжнародні проекти освітнього обміну. В рамках фонду існує програма підтримки MEET UP! НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ.

Метою програми є інтенсифікація відносини з Україною, надання підтримки талановитої молоді з Німеччини та України.

Під час Івенту відбувся показ уривку вистави Сircodelmondo (Цирк всесвіту), в якій прийняли участь випускники «Майстерні 55» Андрій Ванєєв та Максим Панченко, спеціально запрошені організаторами фестивалю для відкриття конференції: «Вся подія була прекрасна, але актори були найкращі» – так відзивалися учасники і політики, що відвідали Івент.