Музична школа педагогічної практики

Керівники музичної школи педагогічної практики

кандидат мистецтвознавства
ПОГОДА ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
тел.: +38(066) 640-47-34

 

СІДАНЧЕНКО ВАЛЕРІЯ СЕРГІЇВНА
тел.: +38(050) 906-84-35

 

 

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Сектор педагогічної практики – структурний підрозділ Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, що забезпечує студентам факультетів університетського музичного відділення проходження педагогічної практики на базі розташованої тут музичної школи. У навчанні використовуються програми музичної школи та училища.

У Школі практики функціонують шість відділень: «Фортепіано», «Струнні інструменти», «Духові інструменти», «Народні інструменти», «Сольний спів» та «Музичне мистецтво естради». Також здійснюється набір до хору сектору педагогічної практики.

Викладачами у Школі практики є студенти, яких консультують спеціалісти із професорсько-викладацького складу університету.

Учні навчаються у приміщенні університету, на шкільних інструментах (за їх наявності) та у навчальному процесі користуються університетськими фондами бібліотеки і фонотеки.

Серед учнів школи – особи віком «від 5 до 80». Школа практики є структурою просвітницького напряму. По закінченню повного курсу навчання учні отримують довідки.

Окрім просвітницької та загальноосвітньої діяльності, Школа практики забезпечує отримання студентами музичного відділення кваліфікації «викладач». Вона впроваджує в життя ідею доступності повноцінної музичної освіти.

До курсу навчання у Школі входять:

  • індивідуальні заняття зі спеціальності, що проводяться у зручний час для студента та учня (2 години на тиждень);
  • групові заняття з музично-теоретичних дисциплін – сольфеджіо, музичної літератури та хорового співу, що проводяться по суботах.

Два рази на рік Школа практики проводить звітні концерти  у Малому або Камерному залах Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, де приймають участь кращі учні.

 

ВСТУПНІ ВИМОГИ

До Школи приймаються особи з п’яти років, у залежності від обраної спеціальності. При вступі до Школи обов’язковою є співбесіда із консультантом відповідної кафедри з числа професорсько-викладацького складу університету.

Набір проводиться без обмеження віку. Зарахування здійснюється за результатами співбесіди згідно рівня попередньої музичної підготовки до відповідного класу або підготовчого відділення.

Запрошуємо випускників ДМШ продовжити навчання у нашій школі
Реєстрація бажаючих вступити до Школи здійснюється за адресою: пл. Конституції, 11/13