Школа-студія ХНУМ

Керівник музичної школи педагогічної практики
доктор філософії
ЩЕЛКАНОВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

e-mail: cvetlanakabasova@gmail.com


Набір на навчання  проходить протягом навчального року за наявності вільних місць. 

Для реєстрації на прослуховування заповніть, будь ласка, форму - https://forms.gle/WAtY4RwMxJatHpF

  

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ШКОЛИ МОЖНА ОНЛАЙН, ЗАПОВНИВШИ ФОРМУ – HTTPS://FORMS.GLE/WATY4RWMXJATHPFZ8


Концерт учнів педагогічної практики студентів ХНУМ імені І.П.Котляревського


ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Сектор педагогічної практики – структурний підрозділ Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, що забезпечує студентам факультетів університетського музичного відділення проходження педагогічної практики на базі розташованої тут музичної школи. У навчанні використовуються програми музичної школи та училища.

У Школі практики функціонують шість відділень: «Фортепіано», «Струнні інструменти», «Духові інструменти», «Народні інструменти», «Сольний спів» та «Музичне мистецтво естради». Також здійснюється набір до хору сектору педагогічної практики.

Викладачами у Школі практики є студенти, яких консультують спеціалісти із професорсько-викладацького складу університету.

Учні навчаються у приміщенні університету, на шкільних інструментах (за їхньої наявності), користуються у навчальному процесі університетськими фондами бібліотеки і фонотеки.

Серед учнів школи – особи віком від 5 до 25 років. Школа практики є структурою просвітницького напряму. По закінченню повного курсу навчання учні отримують довідки.

Окрім просвітницької та загальноосвітньої діяльності, Школа практики забезпечує отримання студентами музичного відділення кваліфікації «викладач». Вона впроваджує в життя ідею доступності повноцінної музичної освіти.

До курсу навчання у Школі входять:

  • індивідуальні заняття зі спеціальності, що проводяться у зручний час для студента та учня (2 години на тиждень);
  • групові заняття з музично-теоретичних дисциплін – сольфеджіо, музичної літератури та хорового співу – проводяться щосуботи.

Два рази на рік у Малій, Камерній залі ХНУМ імені І. П. Котляревського Школа практики організовує звітні концерти, в яких беруть участь кращі учні.


ВСТУПНІ ВИМОГИ

До Школи приймаються особи з п’яти років, у залежності від обраної спеціальності. При вступі до Школи обов’язковою є співбесіда із консультантом відповідної кафедри з числа професорсько-викладацького складу університету.

Зарахування здійснюється за результатами співбесіди згідно рівня попередньої музичної підготовки до відповідного класу або підготовчого відділення.

 ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ ДМШ ПРОДОВЖИТИ НАВЧАННЯ У НАШІЙ ШКОЛІ!