Заочна форма навчання

Методист заочного відділення
ЧЕРНІКОВА ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА

тел.: +38(057) 731-48-32
e-mail: zaochdekanat@i.ua

Відповідно до ч. 3 ст. 9 Закону України «Про освіту» заочна форма здобуття освіти –  це спосіб організації навчання здобувачів освіти шляхом поєднання очної форми освіти під час короткочасних сесій і самостійного оволодіння освітньою програмою у проміжку між ними.

Абітурієнт, який обирає заочну форму навчання, як правило, вже працює і бажає здобути вищу освіту, одночасно продовжуючи власну трудову кар’єру.

Дипломи, які отримують випускники денної та заочної форм, нічим не відрізняються між собою.

Здобувати освіту за заочною формою навчання має право будь-яка людина, незалежно від виду занять та віку.

Заочне навчання було впроваджено у Харківській консерваторії з 1959 року.

На теперішній час на трьох факультетах університету за заочною формою навчання здобувають вищу освіту за ступенями «Бакалавр» і «Магістр» 56 осіб за кошти державного бюджету та 82 особи за кошти фізичних та юридичних осіб.

На виконавсько-музикознавчому факультеті здобувають освіту за освітніми програмами «Сольне інструментальне та вокальне виконавство», «Музикознавство», «Фортепіано, орган», «Хорове диригування», «Музичне мистецтво» 56 осіб.

На оркестровому факультеті за освітніми програмами «Оркестрова майстерність», «Музичне мистецтво», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Музичне мистецтво естради ті джазу», «Народні інструменти України» та «Оперно-симфонічне диригування» навчаються 47 осіб.

Та на театральному факультеті за освітніми програмами «Сценічне мистецтво», «Театрознавство», «Акторське мистецтво драматичного театру і кіно», «Режисура драматичного театру», «Акторське мистецтво театру ляльок», «Режисура театру ляльок» здобувають освіту 35 студентів.