Події вересня 202101.09.2021


09 вересня. Загальні студентські збори у ХНУМ

9 вересня 2021 р. у Великій залі ХНУМ імені І.П.Котляревського відбулися загальні студентські збори виконавсько-музикознавчого та оркестрового факультетів. В організації заходу взяли участь проректори, декани, Студрада, зокрема, проректор із науково-педагогічної та виховної роботи - професор Марина Бевз, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків - доцент Олександр Прийменко, декани виконавсько-музикознавчого та оркестрового факультетів - професор Сергій Турнєєв і доцент Олена Погода.

Порядок денний був насичений. На збори завітала лікар Поліклініки Харківської міської студентської лікарні - Ірина Олійникова, яка опікується студентами та викладачами університету. Вона розповіла про порядок відносин студентської поліклініки зі студентами, актуальну епідситуацію та надала поради щодо поведінки у разі захворювання.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ та Національної академії Національної гвардії України презентували перспективи навчання на кафедрах військової підготовки для студентів ХНУМ.

Співробітник Департаменту цифрових технологій «Офісу реформ»  зробила презентацію Картки Харків'янина.

В.о. Голови Студради ХНУМ Олег Архангородський-Афонченко оголосив процедуру виборів представників зі складу студентства до Вченої та Студентської рад університету.

На закінчення зборів декани факультетів - професор Сергій Турнєєв і доцент Олена Погода проінформували присутніх про заходи, що відбудуться найближчим часом у місті за участю студентів, а також відповіли на запитання.


01 вересня. День знань у ХНУМ імені І.П.Котляревського

1 вересня 2021 року у Великій залі ХНУМ імені І. П. Котляревського відбулися урочистості до Дня знань та з нагоди початку нового навчального року. Із вітальним словом виступили ректор університету мистецтв – професор Наталія Говорухіна, члени адміністрації вишу, запрошені на Свято директори та головні режисери театрів, обласної Філармонії міста Харкова. Заходу передувала лекція для студентів «30 років Незалежності України: культурний вимір» від проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, доцента Олександра Прийменка. Ведучі заходу – Олександр Лисичка та Поліна Кордовська.

Детальніше