Події лютого 202029.02.2020


28 лютого. Концерт Юрія Попова

28 лютого у Великій залі ХНУМ імені І.П. Котляревського відбувся концерт кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри спеціального фортепіано Юрія Попова. Ведуча - Ангеліна Мамона.

У програмі прозвучали твори: Л. ван Бетховена – Соната Ор.27, № 2; Р. Шумана – «Крейслеріана», Ор.16; О. Скрябіна – П’ять етюдів (gis-moll, Op.8; fis-moll, Fis-dur, f-moll, Op.42; № 3 Op.65 ); М. Равеля – Прелюдія, Форлана і Токата із сюїти «Надгробок Куперена».


27 лютого. Концерт класу Заслуженої артистки України Ніни Руденко

27 лютого у Великій залі ХНУМ відбувся концерт учнів ХССМШІ та студентів ХНУМ імені І.П.Котляревського класу Заслуженої артистки України, доцента Ніни Руденко.

У програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів. 


25 лютого. Концерт «Джазові натюрморти 2020»

25 лютого у Великій залі ХНУМ імені І.П. Котляревського відбувся концерт «Джазові Натюрморти 2020» в рамках проекту «Студентські Jazz-вечорниці». Художній керівник концерту – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, кандидат мистецтвознавства, доцент Наталя Дрожжина.

У програмі прозвучали джазові стандарти та авторські композиції.

Взяли участь студенти університетської кафедри музичного мистецтва естради та джазу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ


22-23 лютого. Прослуховування конкурсу «Карл Черні: більше, ніж етюди»

22-23 лютого 2020 року у ХНУМ імені І.П.Котляревського пройшли прослуховування конкурсу "Карл Черні: більше, ніж етюди". У змаганні взяли участь майже 100 учасників з м. Харкова та Харківської області, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Херсона та Києва. У виконанні учасників прозвучали етюди видатного фортепіанного педагога Карла Черні, а також опуси М.Клементі, А.Лемуана, М.Мошковського, Ф.Ліста, Ф.Шопена.

На гала-концерті конкурсу Голова журі - ректор ХНУМ імені І.П.Котляревського, професор, народна артистка України, почесний громадянин м.Харкова Тетяна Борисівна Вєркіна з нагоди 250-річчя від Дня народження Л.Бетховена, зазначила, що він - приклад справжнього Вчителя, життя та творчість якого й досі надихає кожного, хто займається музикою. Нагадаємо, що К.Черні був учнем Л.Бетховена з фортепіано.

Тож, вітаємо всіх переможців та бажаємо творчих успіхів!

ФОТОГАЛЕРЕЯ


21–22 лютого. Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ».

21–22 лютого у ХНУМ імені І.П. Котляревського відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ».

Далі буде...

ФОТОГАЛЕРЕЯ


14 лютого. День закоханих

В ХНУМ імені І. П. Котляревського студентською радою започаткована нова традиція святкування Міжнародного Дня закоханих. І це стало поштовхом для творчої креативної молоді піднести несподівані подарунки співробітникам університету.


Якщо цього року студенти та викладачі ХНУМ імені і. П. Котляревського планували провести Свято всіх закоханих досить буденно, їм це, вочевидь, не вдалося. Із самого ранку, у п’ятницю, 14-го лютого, у коридорах та аудиторіях університету всіх, хто завітав на пари, чекали справжні «дива». До святкової поштової скриньки, яку завчасно підготувала Студентська рада, метеликами зліталися «валентинки» зі щирими зізнаннями у коханні та дружбі.

Листоноши кохання – «farfallone amoroso» Керубіно (студентка С. Анісімова) та граційна Барбаріна (студентка А. Майсурадзе) – доставляли святкові листівки адресатам та пригощали всіх зустрічних цукерками із дотепними побажаннями, тож навіть ті, у кого ще не поцілив Амур, крокували цього дня до додому із гарним настроєм та солодкими думками про майбутнє.

Поліна Кордовська

 


11 лютого. Збори ради молодих вчених університету

11 лютого 2020 року відбулася зустріч представників університетської ради молодих вчених (голова – кандидат мистецтвознавства, доцент Олег Копелюк), студентської ради та аспірантів за участю проректора з наукової роботи, кандидата мистецтвознавства, професора Андрія Жданька, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків – кандидата юридичних наук, доцента Олександра Прийменка, Заслуженої артистки України, доцента Ганни Сагалової.


Темами, які обговорювалися, стали активізація наукової діяльності, зокрема, участь у наукових конференціях, інтернаціоналізація та залучення до грантових проектів. Окремо обговорили дотримання стандартів академічної доброчесності, вимог, передбачених законом України про вищу освіту.

Марина Дербас