Події березня 202001.03.2020


11 березня. Концерт Павла Гмиріна (клас Народної артистки України, професора Тетяни Вєркіної)

11 березня у Великій залі ХНУМ відбувся концерт студента І курсу магістратури Павла Гмиріна (фортепіано), клас Народної артистки України, професора Тетяни Вєркіної. Ведучий – Олександр Лисичка.

Прозвучали твори: Й. С. Бах – Прелюдія та фуга c-moll, Т. І ДТК, С. Рахманінов – П’єси-фантазії, ор. 3, (Елегія, Прелюдія, Мелодія, Полішинель, Серенада), М. Мусоргський – «Картинки з виставки».

 

 


 10 березня. Угода про співробітництво з Єреванською Консерваторією

З метою розширення міжнародної співпраці ХНУМ укладено угоду про співробітництво між університетом мистецтв та Єреванською Консерваторією. У планах співробітництва створення спільних освітніх, наукових і творчих проектів.


 

6 березня. Концерт Студентського симфонічного оркестру ХНУМ

6 березня у Великій залі університету з нагоди 250-річчя від Дня народження Л. ван Бетховена відбувся концерт Студентського симфонічного оркестру ХНУМ імені І. П. Котляревського. Диригент – професор Вищої Консерваторії Астурійського князівства Юрій Насушкін (Україна – Іспанія), диригент-викладач – кандидат мистецтвознавства, старший викладач ХНУМ Юрій Дяченко. Ведуча - Таїсія Диняк.

Концертну програму двох відділень склали твори Л. ван Бетховена: Увертюра «Творіння Прометея»; Романс для скрипки з оркестром, F-Dur (солістка – Ірина Григоренко), Романс для скрипки з оркестром, G-Dur (солістка – Анастасія Здоровиця), Симфонія № 4, B-Dur.

Тетяна Казакова. Зовсім інший Бетховен від Юрія Насушкіна та ССО ХНУМ. РЕЦЕНЗІЯ

 

 


3 березня. Студентські збори у ХНУМ

Як уберегтися від коронавірусу? Які заходи безпеки рекомендують медики?

 

3 березня у Великій залі ХНУМ відбулися студентські збори за участю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків О. Прийменка, деканів: оркестрового факульту – М. Бевз, виконавсько-музикознавчого факультету – С. Турнєєва, кураторів.

Із доповіддю про небезпечну ситуацію з коронавірусом в Україні виступила М. Бевз. Вона ознайомила студентів з необхідними рекомендаціями щодо індивідуальних санітарних норм під час відвідування університету, гуртожитку. С. Турнєєв продовжив збори повідомленням про академічну доброчесність і окремо зупинився на дисципліні відвідування занять студентами.

 

 


1 березня. Сольний концертний виступ професора ХНУМ Володимира Птушкіна у м.Чернігів

1 березня  у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм у межах фортепіанного абонементу відбувся сольний концертний виступ Народного артиста України, професора ХНУМ Володимира Птушкіна. 

Творчий проект був присвячений 250-річчю від Дня народження Людвига ван Бетховена. Автор заходу та ведучий – доктор філософії, професор, Заслуженй діяч мистецтв України Олег Васюта.

У концерті виступили: Симфонічний оркестр Чернігівського музичного коледжу ім. Л. М. Ревуцького, художній керівник та головний диригентІван Богданов; Студентський хор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, керівникІрина Кондратенко.

У програмі за участю В. Птушкіна прозвучали твори Л. Бетховена: Концерт для фортепіано з оркестром № 6, D-Dur, ор. 61; Фантазія для фортепіано, хору та симфонічного оркестру c-moll.

 

Сторінку підготували Марія Борисенко, Марина Дербас

Фото - Марина Дербас, Людмила Казакова