UAx* Стипендія Абаканович - 2023

КРИТЕРІЇ ТА ВИМОГИ / CRITERIA AND REQUIREMENTS

LIST OF MENTORS

ЗАЯВКА / APPLICATION


ELIA, глобальна європейська мережа вищих мистецьких закладів, у співпраці з Благодійним фондом мистецтва та культури імені Абаканович (AACCF), з радістю оголошує цикл програми UAx Abakanowicz Fellowship на 2023 рік. Ця програма є невід’ємною частиною Платформи UAx, трансформаційної ініціативи, яка сприяє прямій підтримці українських студентів ЗВО мистецького спрямування через взаємне наставництво, обмін знаннями та розбудову потенціалу їхніх закладів. Українські мистецькі академії та університети співпрацюють з мистецькими установами по всій Європі, створюючи потужну мережу братських шкіл.


Запуск стипендії UAx Abakanowicz: 26 травня 2023 р

Кінцевий термін подання: 25 червня 2023 року

Оголошення результатів відбору: 24 липня 2023 року


Мета стипендії UAx Abakanowicz Fellowship

Основна мета програми стипендій UAx Abakanowicz Fellowship — надати комплексну підтримку студентам мистецтв із п’яти українських братських шкіл, які беруть участь у проекті у 2023 році. Стипендія охоплює три ключові компоненти: стипендії UAx, менторство UAx та спільноту UAx.

1. Стипендії UAx

Вибрані студенти, відомі як Abakanowicz Fellows, отримають екстрені стипендії UAx розміром до 2000 євро на студента на 2023-2024 навчальний рік. Ці кошти напряму підуть на їхні нагальні фінансові потреби та дозволять їм продовжити навчання за українськими мистецькими програмами.

2. Програма наставництва UAx

Програма наставництва UAx надає можливість українським студентам ЗВО мистецького спрямування отримати керівництво та підтримку від міжнародних наставників, які представляють неукраїнські сестринські школи з усієї Європи. Наставники та студенти будуть брати участь у взаємних наставницьких стосунках, сприяючи взаємному навчанню та забезпечуючи обмін думками, знаннями, навичками та різноманітними поглядами. Ця програма виходить за рамки традиційного наставництва, надаючи студентам платформу для розширення свого мистецького впливу та встановлення міжнародних зв’язків у сфері мистецтв. Взаємні наставницькі стосунки адаптовані до індивідуальних потреб і прагнень студента, сприяючи персоналізованому та значущому досвіду.

3. Спільнота UAx

Спільнота UAx пропонує динамічне та збагачувальне середовище, яке сприяє мистецькому розвитку та надає численні можливості для навчання та співпраці. Через платформу UAx студенти отримують доступ до розгалуженої мережі мистецьких інституцій як в Україні, так і в Європі, сприяючи культурному обміну та відкриваючи їм різноманітні перспективи. Спільнота надає цінні ресурси, програми та можливості наставництва, які допомагають студентам вдосконалювати свої мистецькі навички, досліджувати нові горизонти та створювати міцну основу для своєї майбутньої кар’єри. Крім того, Спільнота UAx служить підтримкою та активною мережею однодумців, створюючи простір для спільного досвіду, взаємного натхнення та зв’язків на все життя.