Олімпіада-онлайн у ХНУМ

ШАНОВНІ КОНКУРСАНТИ! ШАНОВНІ ТВОРЧІ КЕРІВНИКИ!

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ-2022!

ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ ТА СПІВПРАЦЮ!


ДИПЛОМИ / СЕРТИФІКАТИ

ЛИСТИ ПОДЯКИ


УВАГА!

24 ТРАВНЯ 2022 р. У ХНУМ імені І.П.КОТЛЯРЕВСЬКОГО о 15:00 НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE MEET ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНОЇ ОЛІМПІАДИ, ЩО ПРОЙШЛА 18-24 ТРАВНЯ У МЕЖАХ ВІДКРИТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ МУЗИКАНТІВ.

О 15:30 ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ «МУЗИКОЗНАВСТВО».

ПОСИЛАННЯ: https://meet.google.com/cfd-eqjn-nuj?authuser=0

ДО ЗУСТРІЧІ НЕЗАБАРОМ!


18-24 травня 2022 року у ХНУМ імені І.П.Котляревського у межах Другого Відкритого всеукраїнського конкурсу молодих музикантів відбудеться щорічна Олімпіада за темою «Симфонічний театр Й. Гайдна», присвячена 290-річчю від Дня народження віденського класика.


Олімпіада пройде в один дистанційний тур.

До участі в Олімпіаді запрошуємо здобувачів освіти старших і молодших курсів / класів, спеціалізації «Теорія музики» та виконавців мистецьких закладів фахової передвищої освіти, учнів 10-11 класів музичних ліцеїв. Конкурс проводиться згідно з програмними вимогами навчальних курсів в обсязі, визначеному для вищевказаних навчальних закладів.

Результати випробувань оцінює журі у складі викладачів ХНУМ імені І. П. Котляревського.

Дедлайн прийому  конкурсних робіт і заявок до 18 травня 2022 р.

Оголошення результатів та нагородження переможців Олімпіади відбудетьсяу дистанційному форматі 24 травня (вівторок) о 15:00 на платформі Googl-meet. Посилання буде надано додатково.

Участь в Олімпіаді є безкоштовною.

У межах Відкритого всеукраїнського конкурсу молодих музикантів триває Благодійний проєкт щодо збору коштів на відновлення Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, будівлю якого пошкоджено під час воєнних дій. Будемо щиро вдячні будь-якій допомозі!


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ЗАЯВКА


У межах Олімпіади для абітурієнтів ХНУМ буде надано консультації до вступних іспитів.