Звернення ректора

Дорогі колеги, шановні студенти, аспіранти, співробітники, уся високоповажна Університетська родино!

Рік тому, під час проведення виборів ректора, Ви виявили довіру до мене як до претендента на цю відповідальну посаду. Потужна підтримка колективу надихнула мене працювати з максимальною віддачею заради нашого спільного майбутнього. Двері мого кабінету завжди були, є і будуть відчиненими, бо найважливіше – це повага й турбота про кожного з Вас.

У жахливих умовах війни, коли всі ми працюємо на збереження нашого рідного Університету, його високопрофесійного колективу, талановитої молоді, це кредо набуло для мене особливого значення. Наша єдність є основною рушійною силою на шляху успішного подолання викликів сьогодення. Ми не просто вистояли під обстрілами та бомбардуванням, а й активно працюємо на майбутнє, демонструючи найкращі людські, професійні, організаторські якості. Про це свідчать численні міжнародні та всеукраїнські науково-творчі заходи: конференції, круглі столи, конкурси, майстер-класи, концерти, значна частина яких була проведена вже під час війни. Показником університетських досягнень є також отримані співробітниками державні нагороди, почесні і вчені звання, видання наукових збірок, відновлення процесу захисту докторів філософії. Важливо, що цього року, навіть за наявності статусу найнебезпечнішої області в Україні, ми маємо значну кількість абітурієнтів, які хочуть продовжити свою професійну освіту саме в нашому Університеті.

Щиро вдячна кожному студенту, аспіранту та співробітнику за відданість мистецтву! Зичу Вам щастя, здоров’я, добробуту, натхнення та віри в Перемогу України!

 

З повагою,
ваша Наталія Говорухіна.