Ми працюємо!

Більше місяця тому ми раптом вимушені були покинути наш улюблений Університет. Ціною такого надзвичайного рішення стала безпека Життя здобувачів і співробітників! Але навіть в умовах жахливого бомбардування ми ні на мить не залишали нагальні університетські справи, до яких відтепер долучилися волонтерство студентів і викладачів, а також відновлення постраждалої будівлі вишу.

І все одне ми продовжуємо здійснювати заплановані мистецькі проєкти з нагоди 105-річчя заснування ХНУМ імені І.П.Котляревського - випущено збірку наукових праць, проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Мистецька освіта в умовах сучасного світу», наші театрали-лялькарі презентували мистецький проєкт у Польщі, наша молодь і педагоги взяли участь у концертах та інших заходах, які пройшли у міському метро! Маємо намір запросити науково-творчу, а також студентську спільноту приєднатися до святкування Дня народження нашого Університету, проведення конкурсів - імені І.Слатіна, до 300-річчя Г.Сковороди, конференції «Сучасне слово про мистецтво: наука і критика», «Богатирьовських читань», які відбудуться незабаром!

ОТЖЕ, 2 КВІТНЯ 2022 р. ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ І.П.КОТЛЯРЕВСЬКОГО ВІДНОВЛЮЄ НАВЧАННЯ ЗГІДНО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ.

ЗАДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО КОМФОРТУ ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗАНЯТТЯ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ У ДИСТАНЦІЙНОМУ АСИНХРОННОМУ  ФОРМАТІ. 

Увага! Здобувачі вищої освіти згідно законодавства України отримують права на:
  • оформлення індивідуального плану;
  • участь у програмах академічної мобільності;
  • зарахування результатів неформальної освіти.
Для вирішення будь-яких питань здобувачі мають звернутися до кураторів курсів, деканів, представників студентського самоврядування.

Життя триває! Мистецтво непереможне! Пророче говорив Іван Котляревський, ім’ям якого названо наш виш:

«Так наші смілиї вояки
Тут мовча проливали кров;
Од ней краснілися, мов раки,
За честь і к князю за любов.
Любов к отчизні де героїть,
Там сила вража не устоїть,
Там грудь сильнійша од гармат,
Там жизнь — алтин, а смерть — копійка,
Там лицар — всякий парубійка,
Козак там чортові не брат».


Шановні користувачі Бібліотеки!

У цей складний для країни час колектив Бібліотеки Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського докладає всіх зусиль для допомоги та підтримки освітнього і наукового процесів в університеті! Щиро дякуємо усім інституціям, які відгукнулися на наше прохання щодо відкриття для користувачів електронних бібліотечних ресурсів.

Чекаємо на Ваші пропозиції щодо діяльності Бібліотеки в умовах воєнного стану.

Слідкуйте за інформацією на сайті ХНУМ імені І. П. Котляревського та на сторінці Бібліотеки у соціальних мережах.

За всіма питаннями (УДК, оформлення списків літератури, тематичний пошук інформаційних ресурсів, документів – ноти, книги, статті тощо) просимо звертатися:

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ БІБЛІОТЕКИ ХНУМ імені І.П.КОТЛЯРЕВСЬКОГО


Інформаційні ресурси: на допомогу науковцям і здобувачам

 


Такими ми були

 

Такі ми зараз