Конкурс Арт-журналістика - 2022

ДИПЛОМИ / СЕРТИФІКАТИ

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ


30 травня у ХНУМ імені І. П. Котляревського відбудеться Міжвузівський конкурс «Арт-журналістика - 2022».


До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти мистецьких ЗВО, а також учні середньої ланки музичної освіти (номінація «Проба пера»). На конкурс приймаються журналістські матеріали про мистецьке життя нашого університету, м. Харкова та інших міст України.

Мова конкурсу – українська.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Конкурс відбудеться у дистанційному форматі. Контактний e-mail оргкомітету конкурсу: mushistory@ukr.net

КОНКУРСНІ РОБОТИ надсилаються в електронному вигляді на вказану адресу. Роботи будуть прийматись до 30 травня 2022 року.


Традиційні для нашого конкурсу НОМІНАЦІЇ зберігаються і в цьому році:

Нарис – Рецензія - Інтерв'ю - Творчий портрет - Есе

Репортаж - Проблемна стаття

Відео-інтерв'ю - Відео-репортаж - Відео-нарис – Відео-презентація

До них додаються ФОТО-НОМІНАЦІЇ:

Музика і театр у stream - Художнє фото

Концептуальне фото - Фоторепортаж

Спеціально для учнів середньої ланки музичної освіти пропонується НОМІНАЦІЯ «ПРОБА ПЕРА».

У напрямі інтернет-журналістики пропонуємо НОМІНАЦІЮ «Я – БЛОГЕР».


ОФОРМЛЕННЯ ПИСЬМОВИХ РОБІТ

Письмові роботи надсилаються у вигляді окремих файлів, що мають бути названі латиницею та містити ПІБ учасника. Наприклад, NM_Petrenko. Всі матеріали слід надсилати одним електронним листом.

Вимоги до текстового файлу: обсяг роботи – до 2 сторінок у форматі Microsoft Word. Шрифт – Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5, вирівнювання з обох боків, абзац – 1 см.

У номінації «Я – блогер» необхідно створити відео-сюжет до 10 хвилин на мистецьку тему для блогу. Відео матеріали подавати на конкурс у вигляді посилань.

До колегії журі запрошено провідних редакторів, журналістів харківських ЗМІ.

Результати Конкурсу будуть оприлюднені протягом тижня після завершення кінцевого строку подання конкурсних робіт – не пізніше 1 травня 2022 року.

Переможці та учасники Конкурсу (І, ІІ, ІІІ призові місця, спеціальні Дипломи) отримують звання «лауреат» або «дипломант», нагороджуються відповідними електронними Дипломами.

Імена переможців та їхніх педагогів (керівників) будуть опубліковані на офіційному сайті ХНУМ імені І. П. Котляревського.

Електронні Дипломи будуть доступні для завантаження за посиланням, опублікованим на сторінці Конкурсу сайту ХНУМ імені І. П. Котляревського.

Окремі призи встановлює Харківська обласна філармонія і Харківський національний театр опери та балету імені М. В. Лисенка за найкращі матеріали, написані в рамках конкурсу, про творчі здобутки в оперному театрі і філармонії, а саме, прем’єри, концерти, вистави тощо.


КОНТАКТИ:

Драч Ірина Степанівна, завідувачка кафедри історії української та зарубіжної музики, доктор мистецтвознавства, професор, науковий керівник Конкурсу.

Лобанова Інга В’ячеславівна, старший викладач кафедри театрознавства ХНУМ.

Дербас Марина Олексіївна, завідувачка лабораторією історії української та зарубіжної музики ХНУМ, модератор Конкурсу.

Адреса оргкомітету: 61003, м. Харків, м. Конституції, 11/13, к. 17 (кабінет історії української та зарубіжної музики ХНУМ імені І. П. Котляревського, тел.: + 38 (057) 731-10-95), е-mail: mushistory@ukr.net

З роботами попереднього конкурсу «Арт-журналістика 2021», нагородженими дипломами журі, можна ознайомитися на сайті ХНУМ за посиланням http://num.kharkiv.ua/1934-podii-kvitnya-2021#q8