Вшановуємо пам'ять

Ректорат і колектив Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського глибоко сумує з приводу невиправної втрати ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА РОЖКА - Народного артиста України, доктора мистецтвознавства, професора,  академіка Національної академії мистецтв України, ректора Національної музичної академії імені П.І.Чайковського з 2004 по 2018 роки. 

Пішов з життя видатний музично-громадський діяч, член Національної всеукраїнської музичної спілки, відомий український хоровий диригент, досвідчений науковець, викладач, який створив потужну національну хорову школу. Його ім’я гідно прикрашає сучасну історію української музичної культури.

Ми пишаємося тим, що свій професійний шлях він почав саме у Харківському інституті мистецтв, з яким його пов’язували творчі та дружні стосунки протягом усього життя. В пам’яті колективу університету він назавжди залишиться чудовою, порядною людиною, шанованим колегою, знаним музикантом, який неодноразово головував на державних випускних іспитах, конкурсах і фестивалях хорового мистецтва.

Висловлюємо найщіріщі співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Володимира Івановича. 

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ...