В ЕФІРІ РАДІО КУЛЬТУРА26.05.2020

26 травня 2020 року відбувся прямий ефір на Радіо Культура, в якому взяли участь ректори мистецьких навчальних закладів України. Виник конструктивний діалог, завдяки якому керівники провідних освітньо-творчих інституцій країни поділился з великою слухацькою аудиторією досвідом організації дистанційного навчання в складних і навіть екстремальних умовах карантинних заходів. Цей радіо-ефір продемонстрував, як можна реформувати освіту, щоб не завдати їй шкоди, об'єднати зусилля та допомогти один одному в цей важкий час.


До розмови про дистанційні «будні» навчального процесу в Україні приєдналася ректор ХНУМ імені І.П.Котляревського, Народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор, кавалер Ордену «За заслуги» ІІ, ІІІ ступеня, Почесний громадянин м.Харкова - Тетяна Борисівна Вєркіна.

Вона розповіла про кілька дистанційних заходів, у тому числі, про конкурси, які відбулися в університеті мистецтв під час карантину, а також висловила сподівання щодо успішного закінчення цьогорічної екзаменаційної сесії, особливо, для випускників вишу. 

Детальніше можна ознайомитися тут.