Україна – Іспанія – Португалія – Угорщина01.05.2020

Під час карантину, який позначився на житті усього світу, за ініціативи Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського разом із міжнародними партнерами проведено унікальний дистанційний проект «ПІДТРИМАЄМО ОДИН ОДНОГО» у форматі «ЗАЛИШАЄМОСЯ ВДОМА». Результатом співпраці харків’ян із зарубіжними музикантами став відео-ролік із музичними дарунками та онлайн-зверненнями учасників до усіх із щирими побажанням добра, взаємної підтримки у цей нелегкий час.


У ньому взяли участь науково-педагогічні працівники ХНУМ, а також викладачі з Консерваторії музики міста Віго (Conservatorio Superior de Muscia de Vigo), Вищої школи музики та виконавських мистецтв Політехнічного інституту Порту (Escola Superior de Musica e Artes do Espetaculo Politecnico do Porto) та Віденської консерваторії у Будапешті (Vienna Konservatorium Budapest). З цими закладами вищої освіти наш університет співпрацює дуже плідно, із партнерами з Іспанії та Португалії – також у межах європейської програми академічної мобільності Erasmus+.

Колектив та студенти університету висловлюють вдячність усім іноземним учасникам проекту. Нам, дійсно, дуже приємно отримати таку творчу підтримку, почути добрі та щирі слова, сказані від усього серця. На жаль, зараз ми бачимо наших друзів з європейських країн лише в електронному медіа-просторі, проте, впевнені, що вже дуже скоро зможемо знову зустрітися з ними в Харкові. Теплі спогади учасників проекту, які перебували з візитами до університету, надихають!

Наша спільна діяльність, поєднана у музиці, допоможе кожному. Бажаючи всього найкращого, сподіваємося, що якнайшвидше подолаємо пандемію COVID-19 і ці події лише зміцнять нас для створення нових творчих проектів, на які чекаємо найближчим часом. Слідкуйте за новинами на офіційному МЕДІА-КАНАЛІ ХНУМ імені І. П. Котляревського.

Тож, мистецтво долає кордони… 

Марія Борисенко, Олександр Прийменко