Музична афіша - Online

Дивіться прямі ефіри та записи концертів на Youtube каналі "Харківські Асамблеї"

Жовтень 2020


9

(понеділок)

18:30

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

СТУДЕНТСЬКИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І. П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Диригент – Заслужений діяч мистецтв України ЮРІЙ ЯНКО

Головний диригент – ЮРІЙ НАСУШКІН (Іспанія), диригент-викладач – ЮРІЙ ДЯЧЕНКО

Солістка – Заслужена артистка України АННА САГАЛОВА (фортепіано)

Ведуча – Таїсія Диняк

У програмі: Л. БетховенУвертюра «Творіння Прометея», ор. 43; Концерт для фортепіано з оркестром, № 4, G-dur, ор. 58; Симфонія № 7, A-dur, ор. 92. 

10

(субота)

18:30

ВЕЧІР СУЧАСНОЇ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО (Київ)

МАКСИМ ШАДЬКО (Харків)

Ведучий – Олександр Лисичка

У програмі: К. Бліох. 12 прелюдій для фортепіано

О. Щетинський. Вибрані фортепіанні твори 

11

(неділя)

18:30

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

Костянтин ЛІФШИЦ (Швейцарія)

У програмі: БЕТХОВЕН 33 варіації на вальс Діабеллі тв. 120, Соната № 29

14

(середа)

18:30

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

Вольфганг МАНЦ (Німеччина)

У програмі:

БАХ, БЕТХОВЕН. ДЕБЮСІ

15

(четвер)

18:30

КАМЕРНА МУЗИКА Л. БЕТХОВЕНА

Творчі керівники проекту -

Жанна ДЕДУСЕНКО, Микола УДОВИЧЕНКО

Ірина ГРИГОРЕНКО, Ольга ІЛЬЯШЕНКО,

Станіслав КУЧЕРЕНКО, Яна РУДЕНКО, Інна УСПЕНСЬКА, Михайло ФЕСЕНКО (скрипка), Микита ОРЛОВ, Надія САФІНА (альт), Валентин КОТЕЛЕВСЬКІШ, Антон СЛАДКОМЕДОВ (віолончель), Жанна ДЕДУСЕНКО, Олеся ПУПША(фортепіано)

16

(п’ятниця)

18:30

Імпровізації

на теми Л. БЕТХОВЕНА

Сергій ДАВИДОВ (фортепіано)

17

(субота)

18:30

Міжнародний фестиваль «Semana de Musica Religiosa de Cuenca» представляє:

БЕТХОВЕН «Урочиста меса» тв. 123 СТОЛІЧНІШ ОРКЕСТР м. Лісабон (Португалія)

ХОР RTVE - Радіо та Телебачення Іспанії Диригент - Педро АМАРАЛ (Португалія)

Солісти — Мірен УРБЬЄТА (сопрано), Лорена ВАЛЕРО (мецо-сопрано), Маті ТУРІ (тенор), Андре ЕНРІКЕС (бас-барптон)

18

(неділя)

14:00

ГАЛА-КОНЦЕРТ

переможців П’ятого міжнародного конкурсу музичного мистецтва «Харківські асамблеї»

18

(неділя)

18:30

«Володимир ПТУШКІН - Композитор, Вчитель, Виконавець...»

У програмі:

ПТУШКІН «Пожартуємо з Бетховеном» БЕТХОВЕН-ТАВАККОЛ Менует та Соната № 20 (в обробці для квартету духових інструментів)

БЕТХОВЕН Хорова фантазія для фортепіано, хору та оркестру тв. 80

19

(понеділок)

18:30

МУЗИКА ДЛЯ ГІТАРИ

Маргаріта ЕСКАРПА (Іспанія), Ференц БЕРНАТ (Угорщина), Марко ТОПЧІЙ, Ростислав ГОЛУБОВ, Анастасія ШНИРЬОВА (Україна)

20

(вівторок)

18:30

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

учні відділу спеціального фортепіано ХССМШ-і та студенти кафедри спеціального фортепіано ХНУМ:

Дар’я САННІКОВА, Поліна ЧОРНА, Сніжана КОРОВІЙ А, Ангеліна СУББОТІНА, СУН Веньюань, Інна ГЕРАСИМЕНКО, В’ячеслав КАРІКОВ. Світлана ШЕЛУДЯКОВА. Атіна ПЕТРЕНКО, Маргарита УШАКОВА

21

(середа)

18:30

МУЗИКА ДЛЯ ВІОЛОНЧЕЛІ

Виконавці — студенти та випускники класу професора Олени ЩЕЛКАНОВЦЕВОІ Давид ОБОЗНИЙ, Ірина МОРОЗОВА, Антон СЛАДКОМЕДОВ, Арсеніп СТАВІЩЬКИЙ, Вікторія КРАВЕЦЬ

Партія фортепіано - Станіслав КАЛІНІН, Євгенія ПРИСЯЖНА

22

(четвер)

18:30

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

Назар АДДАТІ (Київ)

У програмі: БЕТХОВЕН Соната № 15, 32 варіації, Багателі тв. 126, Соната № 30

23

(п’ятниця)

18:30

КАМЕРНА МУЗИКА

Юрій НАСУШКІН (скрипка, Іспанія), ЛІДІЯ СТРАТУЛАТ (фортепіано, Іспанія)

У програмі: БАХ, БЕТХОВЕН

24

(субота)

14:00

ВОКАЛЬНА МУЗИКА Л. БЕТХОВЕНА

Виконавці - студенти та випускники кафедри сольного співу ХНУМ імені І.П. Котляревського

24

(субота)

18:30

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

заслужена артистка України Ганна САГАЛОВА

У програмі: БЕТХОВЕН Сонати №№ 16, 17, 18

25

(неділя)

16:30

КАМЕРНА МУЗИКА

Виконавці: студенти ХНУМ імені І. П. Котляревського, стипендіати РОТАРІ-клубів м. Харкова

25

(неділя)

18:30

ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ. ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

студенти та випусники народної артистки України, професора Тетяни ВЄРКІНОЇ:

Анастасія ГАН, Олександр ПАНЧЕНКО, Павло ГУЛЕВІТЧ,

Павло ГМИРІН, Максим ШАДЬКО, Олег КОПЕЛЮК, Ігор СЕДЮК, Марія БОНДАРЕНКО