Музична афіша

Жовтень 2019


1

(вівторок)

18:30

Велика зала

КОНЦЕРТ ДО 30-РІЧЧЯ КЛАСУ ГІТАРИ ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

ГІТАРНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. Котляревського

Художній керівник та диригент – Заслужений артист України, професор ВОЛОДИМИР ДОЦЕНКО.

Солісти – Володимир Доценко, Ференц Бернат, Міклош Давид Павлович (Угорщина).

Благодійний внесок – 100 грн.

2

(середа)

18:30

Велика зала

МУЗИКА ДЛЯ КЛАРНЕТУ

за підтримки програми «Erasmus+» НУНУ ПІНТУ (Португалія)

Беруть участь – Денис Кашуба (фортепіано), Інна Успенська, Олександр Безкоровайний (скрипка), Маргарита Соляник (альт), Артем Литовченко (віолончель).

Вхід вільний

4

(п’ятниця)

18:30

Велика зала

СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Диригент – КРІСТОФ АДТ (Німеччина)

Соліст – ВОЛЬФГАНГ МАНЦ (Німеччина)

У програмі: М. Березовський – Симфонія До мажор (редакція Кирила Карабиця),

В. Моцарт – Концерт для фортепіано з оркестром № 21, В. Моцарт – Симфонія № 41 «Юпітер».

Благодійний внесок – 100 грн.

5

(субота)

17:00

Мала зала

ВЕЧІР ШУБЕРТІВСЬКОГО ТОВАРИСТВА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИКАТЕРИНИ МИШКІС «МОЇ П’ЯТЬ ЖИТТІВ»

У концертній програмі беруть участь Тетяна Леонтьєва, Серафима Білозор, Анатолій Тарабанов, Ірина Красинська, Григорій Ганзбург.

Ведуча – Марія Борисенко

Вхід вільний

6

(неділя)

14:00

Велика зала

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕТВЕРТОГО МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА «ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ»

Вхід вільний

6

(неділя)

18:30

Велика зала

«КЛАРНЕТОВА ВЕЧІРКА ДЛЯ ОБРАНИХ…» за підтримки VERE MUSIC FUND

до Дня народження Заслуженого діяча мистецтв України ВАЛЕРІЯ АЛТУХОВА

лауреати Міжнародних конкурсів Юрій Неміровський,

Владислав Петрик, Олег Шебета-Драган, Олексій Скрєбцов.

Вхід вільний

7

(понеділок)

18:30

Велика зала

ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ХНУМ ІМЕНІ І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України

БОРИС МІХЄЄВ, диригент – Юрій ДЯЧЕНКО.

Солісти – Заслужений артист України ВІТАЛІЙ ЛАШКО,

лауреат Міжнародних конкурсів Лілія Мазоха, дипломант Міжнародних конкурсів Ольга Калашникова.

У програмі: українські народні пісні та інструментальні твори українських композиторів.

Благодійний внесок – 100 грн.

8

(вівторок)

18:30

Велика зала

КАМЕРНА МУЗИКА

Творчі керівники проекту – ЖАННА ДЕДУСЕНКО, МИКОЛА УДОВИЧЕНКО.

Ірина Григоренко, Ольга Ільяшенко, Станіслав Кучеренко, Інна Успенська (скрипка),

Ліана Жданова, Надія Сафіна (альт), Артем Литовченко, Антон Сладкомедов (віолончель), Сергій Казанцев, Аліна Петренко, Олеся Пупіна, Максим Чуб (фортепіано)

У програмі: Д.Бортнянський, М. Березовський, В. Моцарт.

Благодійний внесок – 50 грн.

9

(середа)

17:00

Камерна зала

КАМЕРНА МУЗИКА

Валерій Марченко (флейта), Олександр Пастухов (фагот),

Людмила Суздальцева (фортепіано)

У програмі: тріо Й. Гайдна та Л. Бетховена.

Вхід вільний

9

(середа)

18:30

Велика зала

«КРАЇНА МРІЙ» – КОНЦЕРТ КАПЕЛИ БАНДУРИСТІВ «СОНЦЕ»

(художній керівник та диригент – Надія МЕЛЬНИК)

Беруть участь: квартет бандуристок «GRATIS» (керівник – ЛЮБОВ МАНДЗЮК)

лауреати Міжнародних конкурсів Марія Митко, Ганна Коновал.

фольклористичний гурт «ФАРБИ» (керівник – ГАЛИНА БРЕСЛАВЕЦЬ)

Благодійний внесок – 70 грн.

10

(четвер)

18:30

Велика зала

«КЛАСИЦИЗМ ТА БЕЛЬКАНТО: СПАДКОЄМНІСТЬ ЕПОХ»

Солісти – Заслужені артисти України ІГОР САХНО і ОЛЕНА СТАРІКОВА,

Алла МІШАКОВА, Анна ПОМПЕЄВА, Валерія Господинько, Олена Станішевська, Яна Каушнян, Ольга Юріна, Марк Сердюк, Олексій Вєтров, Євген Амстибовський

Партія фортепіано – Заслужений діяч мистецтв України ЄВГЕНІЯ НІКІТСЬКА, Тетяна Кондратьєва, Ніна Інюточкіна, Анатолій Тарабанов, Ігор Седюк, Денис Кашуба, Максим Шадько, Марина Семко.

У програмі: Д. Бортнянський, В. Моцарт, Л. Бетховен, Дж.ПЕРГОЛЕЗІ, В.Белліні, Г. Доніцетті.

Благодійний внесок – 50 грн.

11

(п’ятниця)

18:30

Велика зала

МУЗИКА ДЛЯ ВІОЛОНЧЕЛІ

Виконавці – студенти та випускники классу Заслуженого діяча мистецтв України, професора Олени ЩЕЛКАНОВЦЕВОЇ: Ірина Маренич, Ірина Морозова,

Антон Сладкомедов, Арсеній Ставицький, Давид Обозний, Вікторія Кравець.

Партія фортепіано – Станіслав Калінін.

У програмі: Й. Бах, Дж. Фрескобальді, Й. Гайдн,

Л. Боккеріні, В. Моцарт, Л. Бетховен.

Благодійний внесок – 50 грн.

12

(субота)

14:00

Велика зала

КАМЕРНА МУЗИКА ... ДО 70-РІЧЧЯ ОЛЕНИ ГНАТОВСЬКОЇ...

Валентина Стогній, Наталія Зимогляд, Ірина Денисенко, Єлизавета Чорна,

Кіра Тимофеєва, Тетяна Сирятська, Марія Лінник, Олена Погода, Ольга Михайлова (фортепіано).

Беруть участь: Заслужена артистка України ОЛЕНА СКВОРЦОВА (сопрано), Людмила Суздальцева, Олександра Першина (фортепіано), Алла Мельник,

Катерина Миронова (скрипка), Ксенія Сліпченко (домра),

Артем Амстибовський, Руслан Каширцев (кларнет).

Благодійний внесок – 50 грн.

12

(субота)

15:00

Мала зала

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ кандидата мистецтвознавства,

володаря Гран-Прі Міжнародного конкурсу імені Ванди Ландовської

НАТАЛІЇ СІКОРСЬКОЇ (Київ)

«СТАРОВИННА МУЗИКА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ:

СПЕЦИФІКА ВИКОНАВСТВА»

Вхід вільний

12

(субота)

18:30

Велика зала

МУЗИКА ДЛЯ ГОБОЮ

Светлана АНЧЕВА (Болгарія)

Партія фортепіано – Марія БОНДАРЕНКО (Україна).

У програмі: Д. Бортнянський, В. Моцарт, К. Дебюссі, М. Равель, Ф. Пуленк.

Благодійний внесок – 50 грн.

13

(неділя)

14:00

Велика зала

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

учні відділу спеціального фортепіано ХССМШ-і

та студенти кафедри спеціального фортепіано ХНУМ:

Василь та Володимир Пу, Валерія Мотора, Наталія Кравченко, Таісія Касьяненко,

Дар’я Саннікова, Андрій Холодков, Аліса Звездова, Катерина Павленко, Уляна Пінаєва, Олександр Невмержицький, Анастасія Гай, Сніжана Коровіна, Ангеліна Субботіна,

Сун Веньюань, В’ячеслав Каріков, Аліна Петренко, Дарина Белявцева, Ольга Кучерява, Маргарита Ушакова, Аліна Олейник, Яків Воскобойніков.

Благодійний внесок – 50 грн.

13

(неділя)

18:30

Велика зала

КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Диригенти – ХЕДВІГ ШВІМБЕРГ (БЕЛЬГІЯ),

Заслужена артистка України ВІКТОРІЯ ЖАДЬКО.

Солісти – ХЕДВІГ ШВІМБЕРГ (КЛАРНЕТ), НАТАЛІЯ СІКОРСЬКА (КЛАВЕСИН), Емма Куприяненко (альт), Олег Копелюк, Ігор Седюк (фортепіано), Арсеній Ставицький (віолончель), Ганна Власова (арфа)

У програмі: Л.Кожелух, Д. Бортнянський, В. Моцарт, В.Ф. Бах, С. Турнєєв, В. Вестерлінк.

Благодійний внесок – 100 грн.

14

(понеділок)

17:00

Камерна зала

«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

лауреати Міжнародних конкурсів Анна Аулова, Богдан Аврамкін, Ростислав Голубов, Аліна Гутенко, Лілія Даниленко, Вікторія Деркач, Руслан Желіба, Олександра Кондрат’єва, Ганна Коновал, Ксенія Сліпченко, Дарина Старовойтова, Костянтин Трикозюк, Анастасія Шморгун, Анастасія Шнирьова, Еммануїл-Іоанн Юзюк.

Партія фортепіано – дипломанти Міжнародних конкурсів

Тетяна Мілєніна, Ольга Калашникова, Ганна Чумаченко.

Благодійний внесок – 50 грн.

14

(понеділок)

18:30

Велика зала

КАМЕРНА МУЗИКА за підтримки громадського об’єднання

«СІМ’Я СІМЕЙ ПОЛЬСЬКИЙ ДІМ»

ПАУЛА ПРОЙСС (СКРИПКА, ПОЛЬЩА)

МІРОСЛАВА СУМЛІНСЬКА (ФОРТЕПІАНО, ПОЛЬЩА).

У програмі: В. Моцарт, І. Падеревський, Г. Венявський, В. Лютославський.

Благодійний внесок – 50 грн.

15

(вівторок)

18:30

Велика зала

ДУЕТ «ДІАЛОГ» ЛІДІЯ СТРАТУЛАТ (ФОРТЕПІАНО, ІСПАНІЯ),

ЮРІЙ НАСУШКІН (СКРИПКА, ІСПАНІЯ)

Беруть участь: Микола Кузьменко (флейта);

ансамбль солістів Симфонічного оркестру ХНУМ у складі:

Петро Левченко, Олександра Шепельська,

Софія Поліванцева, Тетяна Цапріка, Оксана Курінна, Ірина Зима, Поліна Шатрюк, Валентин Катєлєвський, Олексій Баранов. 

У програмі: Й.С. Бах – Соната BWV 1019, К.Ф.Е. Бах – Соната Wq 78, М. Березовський – Соната in C, Й.С. Бах – Бранденбургський концерт BWV1050.

Благодійний внесок – 100 грн.

16

(середа)

17:00

Мала зала

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СЕРІЇ НОТНИХ ВИДАНЬ КАФЕДРИ КОМПОЗИЦІЇ ТА ІНСТРУМЕНТУВАННЯ ХНУМ

Виконавці – Заслужений діяч мистецтв України МАРИНА БЕВЗ,

лауреати Міжнародних конкурсів Ксенія Коновал, Євген Шпак, Віталій Ляшко,

Євген Савенко, Володимир Рогоза, Надія Алюнова, Анастасія Будко, Анна Дорманська, Катерина Палачова, Олег Копелюк, Ігор Седюк, Володимир Богатирьов,

Сергій Казанцев, Олександр Лисичка, Юлія Радкевич, Микита Бурцев, Дар’я Зуєва.

У програмі: камерні твори В. Птушкіна, В. Мужчиля, С. Турнєєва, О. Щетинського, В. Богатирьова, К. Палачової.

Ведуча – Марія Борисенко

Вхід вільний

16

(середа)

18:30

Велика зала

СТУДЕНТСЬКИЙ ОРКЕСТР СТАРОВИННОЇ МУЗИКИ

ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Художній керівник та диригент – ЮРІЙ ДЯЧЕНКО

Солісти – Заслужена артистка України ГАННА САГАЛОВА

лауреати Міжнародних конкурсів Вікторія Житкова, Лілія Мазоха, Катерина Стеценко, Ліана Жданова, Віталій Ляшко.

У програмі: М. Березовський, Д. Бортнянський, Е. Ванжура.

Благодійний внесок – 70 грн.

17

(четвер)

18:30

Велика зала

ХОР ХЛОПЧИКІВ та ЮНАКІВ ХССМШ-і

Художній керівник – ОЛЕКСІЙ КОШМАН)

ХОР «ВЕСНЯНІ ГОЛОСИ» Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Художній керівник – ОЛЕКСІЙ ФАРТУШКА.

ХОР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України СЕРГІЙ ПРОКОПОВ.

Беруть участь: СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

(диригент – ІРИНА ВЕРБИЦЬКА), Феріде Дамсаз-Сердюк, Софія Анісімова,

Олексій Коноров, Ярослав Федоренко.

У програмі: М. Березовський, А. Ведель, Г. Гендель, В. Моцарт,

М. Лисенко, Г. Гаврилець, О. Маноцков.

Благодійний внесок – 70 грн.

18

(п’ятниця)

18:30

Велика зала

ФОРТЕПІАННА МУЗИКА

Виконавці – студенти та випускники класу

Народної артистки України, професора ТЕТЯНИ ВЄРКІНОЇ:

Анастасія Гай, Олександр Панченко, Павло Гулевич, Павло Гмирін, Сергій Казанцев, Петро Янчук, Денис Кашуба, Максим Шадько, Олег Копелюк, Ігор Седюк, Олеся Пупіна, Олександра Першина, Ганна Сагалова, Кіра Тимофеєва, Марія Бондаренко, Єлизавета Чорна.

Благодійний внесок – 50 грн.

19

(субота)

14:00

Велика зала

ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ представляє програму

«КОМПОЗИТОРИ ХАРКОВА – ДІТЯМ»

Виконавці – учні шкіл естетичного виховання м. Харкова та Харківської області

Спеціальні гості: композиторка та поетеса ІРИНА БОНДАРЕНКО,

клуб естетичного виховання «УНІСОН ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ»

Благодійний внесок – 50 грн.

19

(субота)

18:30

Велика зала

КАМЕРНА МУЗИКА

за підтримки Ґете-інституту та «Дому Нюрнбергу»

РАЙНХАРД АРМЛЄДЕР (ВІОЛОНЧЕЛЬ, НІМЕЧЧИНА),

ДАГМАР ХАРТМАНН (ФОРТЕПІАНО, НІМЕЧЧИНА).

У програмі: Р. Шуман, Й. Брамс, Б. Мартіну, А. П’яцолла, М. Капустін.

Вхід за запрошеннями

20

(неділя)

19:00

Концертна зала Харківської обласної філармонії

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ

СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХНУМ імені І.П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО

Диригент – ЮРІЙ НАСУШКІН (ІСПАНІЯ–УКРАЇНА)

Солісти – лауреати Міжнародних конкурсів Ірина ГРИГОРЕНКО (скрипка),

Арсеній Ставицький (віолончель), Олег Копелюк (фортепіано)

У програмі: Д. Бортнянський, Е. Елгар, ДЖ. Россіні, І. Карабиць, В. Птушкін.

Квитки у касах філармонії