Музична афіша

Березень 2019


1

(п’ятниця)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ ФОРТЕПІАННОГО ДУЕТУ – лауреатів міжнародних конкурсів

Ігоря СЕДЮКА та Олега КОПЕЛЮКА

І відділення : Й. Брамс – Соната f-moll, М. Равель – Introduction and Allegro.

ІІ відділення : С. Танєєв – прелюдія і фуга gis-moll, Д. Шостакович – Концертино, А. Дворжак – Слов’янський танок e-moll, Й. Брамс – Угорські танці (Зошит 1), Г. Андерсон – Кармен-фантазія.

Ведуча концерту – Таїсія Диняк.

2

(субота)

14:00

Велика зала

БФ «Харківські асамблеї» та обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів презентує проект

«ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ» – «ВЕСНА ІДЕ, КРАСУ НЕСЕ»

Програма за участі учнів мистецьких шкіл Харківської області та Харкова.

Благодійний внесок – 40 грн.

5

(вівторок)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ студентки магістратури Дар’ї ГАПОНЕНКО /естрадний спів/

Клас заслуженого артиста України, доцента Тимошенка А. В.

У концерті бере участь « Jazz - Road Quartet » у складі: Богдан Стецюк /piano/, Роман Стецюк /sax/, Владислав Карбовський /bass/, Владислав Леоненко /drums/.

Вхід вільний.

6

(середа)

19:00

Велика зала

КОНЦЕРТ аспірантки Валерії МАРТИНОВОЇ /гобой/

У програмі: В. Моцарт, Б. Бріттен, К. Сен-Санс, Д. Шостакович, Б. Барток, Л. Годовський.

Творчий керівник – старший викладач Курілко Т. О.

Партія фортепіано – Марія Зон.

У концерті беруть участь: Інна Смірнова /скрипка/, Віталій Китайгора /альт/, Володимир Федоров /віолончель/.

Вхід вільний.

12

(вівторок)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

У концерті прозвучать твори Г. Генделя, К. Вебера, Д. Мійо, Л. Колодуб у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Анатолія ТАРАБАНОВА /фортепіано/ та дипломантів міжнародних конкурсів Євгена АМСТІБОВСЬКОГО /альт/ і Артема АМСТІБОВСЬКОГО /кларнет/

Вхід вільний.

13

(середа)

16:00

Велика зала

КОНЦЕРТ Анни ВЛАСОВОЇ /арфа/

Клас викладача Дашкєєвої І. В.

Вхід вільний.

13

(середа)

18:00

Велика зала

ВЕЧІР БАЯННОЇ і АКОРДЕОННОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть учать найкращі студенти, асистенти-стажисти і викладачі кафедри Народних інструментів ХНУМ імені І. П. Котляревського

Благодійний внесок - 20-40 грн.

14

(четвер)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ старшого викладача кафедри спеціального фортепіано Анни САГАЛОВОЇ

У програмі: Л. ван Бетховен, Р. Шуман, Ф. Мендельсон.

Вхід вільний.

16

(субота)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть участь студенти класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Шукайло В. Ф.

Вхід вільний.

17

(неділя)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Владислав Петрик /кларнет/, Георгій МОРОЗ /скрипка/

Вхід вільний.

18

(понеділок)

18:00

Велика зала

ВЕЧІР ПАМ`ЯТІ народного артиста України,

професора Миколи Петровича КОВАЛЯ

У концерті беруть участь викладачі кафедр Сольного співу і Концертмейстерської майстерності ХНУМ імені І. П. Котляревського.

Вхід вільний.

20

(середа)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ СКРИПКОВОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть участь студенти класу старшого викладача Чернявського І. В.

Партія фортепіано – Анна Радченко.

Вхід вільний.

20

(середа)

18:00

Мала зала

ВЕЧІР ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть участь студенти класу старшого викладача Сутулової Н. О. 

У програмі: Й. С. Бах, Ф. Мендельсон, Ф. Шуберт, С. Рахманінов, К. Дебюссі, П. Хіндеміт, А. Берг, В. Сільвестров, Д. Лігетті.

Ведуча – Поліна Кордовська.

Вхід вільний. 

21

(четвер)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ ХНУМ імені І. П. Котляревського

У програмі: В. Моцарт – Концерт для фортепіано з оркестром №21, Й. Гайдн – Симфонія №94, Л. ван Бетховен – Увертюра до балету «Творіння Прометея».

Диригент – заслужена артистка України Вікторія Жадько.

Благодійний внесок – 50 грн.

22

(п’ятниця)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ І АСПІРАНТІВ ,

які навчаються у ХНУМ імені І. П. Котляревського

Вхід вільний.

23

(субота)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ присвячений пам’яті заслуженого артиста України, доцента кафедри Оркестрових струнних інструментів Сергія Анатолійовича ЄВДОКИМОВА

У концерті беруть участь студенти і випускники класу Євдокимова С. А.

Вхід вільний.

25

(понеділок)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ студентки IV курсу Анастасії ШНИРЬОВОЇ /гітара/

У програмі: Х. Родріго, Л. Брауер, Е. Віла-Лобос, А. П’яцолла, Ф. Таррега.

Клас заслуженого артиста України, професора Доценка В. І.

Вхід вільний.

26

(вівторок)

18:00

Велика зала

«КОНЦЕРТ ДВОХ СТОЛИЦЬ»

присвячений Всеукраїнському «ДНЮ БАЯНА та АКОРДЕОНА»

У концерті беруть участь: Тріо баяністів /Харків/ (лауреати міжнародних конкурсів – Василь Копайгородський, Ігор Чередниченко, Руслан Желіба); Квартет баяністів « AKKO - QUARTET » /Київ/ (заслужені артисти України – Олег Шиян, Роман Молоченко, лауреати міжнародних конкурсів – Віталій Козицький, Богдан Машталяр).

Благодійний внесок – 30 грн.

27

(середа)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ – учасників міжнародної програми « ERASMUS+ » :

Наталія ІОРДАНОВА /фагот/, Анастасія ШНИРЬОВА /гітара/, Катерина СТЕЦЕНКО /скрипка/.

Вхід вільний.

28

(четвер)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ ВІОЛОНЧЕЛЬНОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть участь студенти класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Щелкановцевої О. М.

Вхід вільний.

30

(субота)

18:00

Велика зала

КОНЦЕРТ асистента-стажиста Владислава ПЕТРИКА /кларнет/

Творчий керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Алтухов В. М.

Вхід вільний.

31

(неділя)

16:00

Велика зала

КОНЦЕРТ ХОРОВОЇ МУЗИКИ

У концерті беруть участь: Дитячий хор «Скворушка» ХОПДЮТ (хормейстер – Юлія Іванова, концертмейстер – Людмила Кучер), Хор оперної студії ХНУМ (хормейстер – Наталія Бєлік, концертмейстер – Анна Саламатова).

У програмі: хорові твори українських і зарубіжних композиторів.

Вхід вільний.