Конкурс до 300-річчя Григорія Сковороди


УВАГА! Відкритий конкурс до 300-річчя Григорія Сковороди перенесено на період з 1 по 20 листопада 2022 року. Конкурс проводиться на базі ХНУМ імені І.П. Котляревського із залученням СНТ ХНУМ імені І.П. Котляревського за партнерства Національного літературно меморіального музею Г.С. Сковороди та Національної спілки кобзарів України, за підтримки Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

ПОЛОЖЕННЯ


Метою Конкурсу є: створення корпусу мистецьких проєктів, в яких популяризується, висвітлюється, інтерпретується літературно-філософська спадщина Григорія Сковороди; заохочення, підтримка і промоція творчості молодих українських митців у царині сучасних тенденцій в музиці, театральному мистецтві, інших творчих і творчо-просвітницьких напрямах; розвиток національної традиції у музичному та театральному мистецтві України, розкриття потенціалу творчого та літературно-філософського доробку Григорія Сковороди у контексті сучасності; залучення до надбань Григорія Сковороди молодих українських митців, підтримка їхніх творчих пошуків, сприяння реалізації ідей, створення можливостей для розвитку творчого потенціалу молоді.

Умовами Конкурсу не передбачено вікових обмежень для учасників. Ми відкриті до міжнародної творчої співпраці й запрошуємо не тільки українців, а й всіх охочих громадян інших країн взяти участь у Конкурсі (звичайно, окрім Російської Федерації та Республіки Білорусь).

Конкурсанти можуть проявити себе у чотирьох пропонованих Положеннями Конкурсу номінаціях:

  • «Музичний твір»;
  • «Музичний твір для бандури»;
  • «Сценічний твір»;
  • «Відеопрезентація».

Оскільки Конкурс присвячений 300-річчю Григорія Сковороди, залучення його творчого, філософського та життєвого доробку є обов'язковою вимогою до конкурсних творів.

Формат проведення Конкурсу – дистанційний. Кінцевий строк подання заявки – 31 жовтня 2022 року; термін проведення Конкурсу – 1 по 20 листопада 2022 року. Заявки подаються на електронну пошту Конкурсу: khnum.skovoroda.competition@gmail.com.

Отримання учасником диплому Лауреата стає приводом до залучення конкурсного твору до майбутніх творчих проєктів, які можуть бути організовані засновниками та партнерами Конкурсу.


КОНТАКТИ:

НІКОЛАЄВСЬКА Юлія Вікторівна: +38 (067) 683-00-98 (Вайбер, Телеграм);

КАШИРЦЕВ Руслан Геннадійович: +38 (067) 261-69-32; +38 (066) 041-22-82 (Вайбер, Телеграм);

МАЛОВА-НІКОЛАЙЧУК Єлизавета: +38 (063) 017-33-55 (Телеграм).