Конкурси

 

Шановні друзі!

Раді оголосити, що цього року восени буде проведено дистанційний конкурс – Міжнародний онлайн-конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї» 2020, який в нинішніх умовах допоможе нам взаємодіяти і підтримувати бадьорий творчий дух. Заявки приймаються до 15 вересня, оголошення результатів – 15 жовтня.

Одночасно повідомляємо, що запланований цьогорічний жовтневий П’ятий міжнародний конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї» оргкомітет конкурсу вирішив перенести на жовтень 2021 року. Сподіваємось, що в наступному році нам вдасться здійснити задумане і все пройде успішно.

Оскільки в 2020 році виповнюється 250 років з дня народження великої людини, справжнього «титана» класичної музики – Людвіга ван Бетховена, ми вирішили вшанувати творчість видатного композитора. Тож, для піаністів обов’язковим є виконання твору крупної форми Л. ван Бетховена. Також, зважаючи на незвичні умови, змінюються деякі інші правила участі у конкурсі, проте незмінними залишаються прагнення розвиватися, співпрацювати, популяризувати класичне мистецтво, досягати нових рівнів.

Організаторами конкурсу є ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Асоціація випускників ХНУМ імені І. П. Котляревського, БФ «Харківські асамблеї», Рада молодих вчених ХНУМ ім. І. П. Котляревського. Партнером конкурсу є благодійний фонд VERE MUSIC FUND.

В роботі ЖУРІ беруть участь знані музиканти з різних країн світу, у тому числі видатні випускники нашого університету, що стало можливим завдяки участі Асоціації випускників ХНУМ імені І. П. Котляревського. Ми дуже вдячні всім вельмишановним членам журі, які погодились прийняти участь у конкурсі в такі нелегкі часи. Відомості про склад журі буде викладено трохи згодом на сторінці Конкурсу в Facebook і на сайті Конкурсу.

Онлайн-конкурс відбудеться в один тур, в номінаціях «Фортепіано» і«Контрабас».

Вікові групи:

В номінації «Фортепіано»:

  • Молодша група– 14-17 років.
  • Старша група – 18-40 років.

В номінації «Контрабас»:

  • Старша група – 18-40 років.

Премії:

Молодша група:

  • I – 350 Євро
  • II – 250 Євро
  • III – 150 Євро

Старша

  • I – 750 Євро
  • II – 500 Євро
  • III – 350 Євро

Давайте розвиватися разом, творити і ділитися своєю творчістю!!! Разом ми все подолаємо і все зможемо!
Здоров’я і творчої наснаги всім! Чекаємо на вас!