Європейська ліга професійного розвитку

«Європейська ліга професійного розвитку», Економічний Університет м. Краків, малопольська школа державного управління м. Краків  організовує міжнародне науково-педагогічне стажування та міжнародну науково-практичну конференцію для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ І–ІV рівнів акредитації на базі Економічного Університету у м. Краків, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання». 

Детальна інформація щодо участі, вартості стажування, програми виїзного модулю і тематичного плану стажування: тел. +380(63)-333-91-52 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya/

  • Дата проведення: 4 лютого – 22 лютого 2019 року.
  • Мета стажування – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

  • Програма стажування складається з трьох модулів:
    Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
    Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
    Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про довготривале стажування терміном 108 годин.
Учасники стажування мають можливість одночасно прийняти участь у міжнародній науково-практичній конференції за темою стажування із публікацією матеріалів дослідження.