Студентські збори13.09.2018

6-го вересня відбулися перші студентські збори у новому навчальному 2018-2019 році, на яких виступили декани оркестрового та виконавсько-музикознавчого факультетів – професори М.В.Бевз, С.П.Турнєєв.

Питання, які було порушено деканами, стосувалися деяких змін у навчальному процесі в ХНУМ імені І.П.Котляревського, умов навчання за контрактом, розкладу занять та сесії, студентських рейтингів, оформлення студентських квитків тощо.

Також було оголошено строки надання студентам банківських карток – 10-го, 11-го вересня, з 10.00 до 16.00 у кабінеті № 75 (3-й поверх). Задля цього першокурсникам треба мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для активації карти.

Для медичного обслуговування студенти старших курсів мають скласти декларацію з лікарем у Харківській міській студентській лікарні (студентська поліклініка № 20) , а першокурсники, відповідно, пройти медичний огляд з 24 по 27 вересня 2018 року.

Окремим пунктом студентських зборів на виконавсько-музикознавчому факультеті стало привітання декана С.П.Турнєєва з початком роботи нового офіційного сайту Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, що відкрився у вересні 2018 року.

Запрошена на зібрання головний сайт-редактор – доцент М.Ю.Борисенко – представила присутніх членів групи нового сайту, які взяли участь в його розробці, розповіла про новації на ньому і звернулася до студентства з пропозиціями про співпрацю.

Тиждень потому - 13-го вересня - пройшли студентські збори і на театральному факультеті, де виступила декан - доцент Я.В.Партола.

Строки видачі банківських карток для студентів театрального факультету буде оголошено додатково.