Ніч молодіжної науки 2020

11 листопада 2020 року відбулася масштабна наукова подія осені –«Ніч молодіжної науки 2020», що організована Радою молодих вчених при Міністерстві освіти України. Для участі були відібрані 17 закладів вищої освіти з усієї України, які мали змогу  представляти   свої наукові здобутки в онлайн-форматі на офіційних сайт-сторінках Ради молодих вчених при МОН. 


Свої презентації надали два виші м. Харкова – Національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, Національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

Наш заклад був єдиним, що представляв мистецтвознавчу галузь.  

Рада молодих учених (РМВ) ХНУМ імені І. П. Котляревського підготувала презентацією «Феномен Людвіга ван Бетховена в мистецькому дослідницькому часопросторі: до 250-річчя від Дня народження». Під час трансляції було отримано багато позитивних відгуків від слухачів.  Цю відео-презентацію було відібрано для публікації на каналі відеохостингу YouTube РМВ при МОН.

Детальніше за посиланням


Голова РМВ ХНУМ – кандидат мистецтвознавства, доцент Олег Копелюк висловив вдячність за підтримку ректору університету мистецтв, Народній артистці України, професору Тетяні Вєркіній, університетським проректорам: з наукової роботи – професору Андрію Жданьку, з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків – доценту Олександру Прийменку.

«Ці наукові заходи вкрай необхідні для нашої молоді, для молодих учених України задля обміну їх наукових надбань і досвіду, а також для тих, хто навчається в загальноосвітніх школах та визначається зі своєю майбутньою професією», зазначив О. Копелюк.