Музична комунікація в питаннях та відповідях

СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ

ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВИПРАВЛЕНЬ ПІШІТЬ НАМ НА АДРЕСУ irinasukhlenko@gmail.com
18 січня у ХНУМ імені І. П. Котляревського завершилася триденна Міжнародна науково-практична конференція «Музична комунікація в питаннях та відповідях». Модератори заходу – кандидати мистецтвознавства, доценти Юлія Ніколаєвська, Ірина Сухленко, культурний менеджер, експерт УКФ і Всеукраїнської премії «Гра» Олена Либо.

 


15–18 січня 2021 р. на базі ХНУМ імені І. П. Котляревського відбулась знакова подія для наукової спільноти України – Міжнародна науково-практична конференція «Музична комунікація в питаннях та відповідях», що об’єднала майже 70 учасників з України, Білорусі, Німеччини, Польщі, Угорщини та Китаю у прагненні обговорити найгостріші питання, що турбують мистецьку спільноту сьогодні: стан розвитку вітчизняної музичної критики, роль медіа у просуванні культурного продукту, комунікативні аспекти виконавської та композиторської творчості та багато іншого.

Вектор обговорення було задано Головою Державного агентства України з питань музичного мистецтва та музичної освіти при МКІП пані Галиною Григоренко. В якості спікерів пленарної дискусійної панелі «Комунікація в музичній індустрії України: інсайти» були запрошені головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету, театральний режисер, експерт УКФ Євген Лавренчук, генеральна продюсера «Фрнду Одеської національної опери» Анна Ставіченко, співдиректор Львівського Органного залу, директор Галицького музичного товариства Тарас Демко, керівник прес-центру KharkivToday Пилип Дикань, керівник музичної редакції Радіо «Культура», засновник Music-ReviewUkraine, генеральний менеджер UKRArtists Олександр Пірієв, директор VEREMUSICFUND Павло Пімінов. Іншими спікерами першого дня засідань стали відомі українські вчені, запрошені гості, професори – доктор філософських наук Лідія Стародубцева (ХНУ імені В. Н. Каразіна), доктори мистецтвознавства Юрій Чекан (НМАУ імені П. І. Чайковського), Сергій Шип (Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Ушинського), а також композитор Олександр Щетинський (ХНУМ імені І. П. Котляревського), співачка, композиторка Наталя Пшеничникова (Німеччина), директор фестивалю Parade-fest, продюсер, експерт УКФ Вероніка Склярова

Конференція тривала три дні і логічно розгорталася від Панельних дискусій, у яких взяли участь знані діячі українського мистецтва до Магістерських читань, де виступали студенти І-ІІ курсів ступеня освіти «Магістр» мистецьких ЗВО.

Приголомшливо, але факт – завдяки он-лайн формату конференції до неї змогли підключитись понад 800 учасників і слухачів, викладачів музичних закладів освіти зі всіх куточків нашої країни.

Інформацію підготували Марія Борисенко, Ірина Сухленко

 

НАКАЗ про оголошення подяки

 


УВАГА!

15-18 СІЧНЯ 2021 р. ХНУМ імені І.П.КОТЛЯРЕВСЬКОГО ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТВОРЧІЙ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «МУЗИЧНА КОМУНІКАЦІЯ В ПИТАННЯХ ТА ВІДПОВІДЯХ».


ПРОГРАМА


Долучитися до онлайн-засідань конференції можна за посиланнями:

15 СІЧНЯ:
 
16 СІЧНЯ:

 

ДО ЗУСТРІЧІ НЕЗАБАРОМ!