Теоретична Олімпіада-201904.05.2019

Вона традиційно розрахована не тільки на студентів теоретичних відділів середніх мистецьких навчальних закладів, а й виконавців.

В Олімпіаді взяли участь 19 конкурсантів з 5 міст і 6 навчальних закладів України – Бахмута, Житомира, Кривого Рогу, Сєверодонецька, Харкова.

Для студентів відділів «Теорія музики» були проведені консультації з музично-теоретичних (консультант – М. Борисенко) і музично-історичних (конультант - Л. Шубіна) дисциплін.

Голова оргкомітету Конкурсу - Тетяна Вєркіна, ректор ХНУМ імені І.П.Котляревського, Народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор.

Голова журі Олімпіади в рамках Конкурсу – Неоніла Очеретовська, завідувач кафедри теорії музики ХНУМ, доктор мистецтвознавства, професор.

Члени колегії журі:

  • Андрій Жданько, проректор з наукової роботи ХНУМ, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри історії української та зарубіжної музики;
  • Марія Борисенко, керівник СНТТ ХНУМ, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії музики;
  • Лідія Шубіна, завідувач кафедри історії української та зарубіжної музики ХНУМ, кандидат мистецтвознавства, доцент;
  • Олена Пінчук, старший викладач кафедри теорії музики ХНУМ;
  • Ярослава Сердюк, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри теорії музики ХНУМ;
  • Світлана Анфілова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри історії української та зарубіжної музики ХНУМ;
  • Наталія Яковчук, завідувач теоретичним відділом ДМШ №12 м. Харкова;
  • Ольга Синявська, заступник директора ХССМШ-і, викладач-методист вищої категорії;
  • Наталія Антонова, кандидат мистецтвознавства, викладач-методист вищої категорії ХССМШ-і
  • Руслан Каширцев,

За рішенням колегії журі переможцями Олімпіади стали:

У І-му турі з музично-теоретиних дисциплін:

  • І премія – Владислав Астахов (ХМУ), Надія Ковальова (ХССМШ)
  • ІІ премія – Мілана Курган (ХССМШ), Яна Сербіна (ХССМШ), Владислав Григор’єв (ХМУ)
  • ІІІ премія – Сніжана Коровіна (ХССМШ), Поліна Чорна (ХМУ)
  • Приз «НАДІЯ» – Юлія Мац (ХССМШ), Єлизавета Ніколайчук (Житомир)

У ІІ-му турі з музичної літератури:

  • І премія – Катерина Тимощук (Кривий Ріг)
  • ІІ премія – Поліна Щукіна (Кривий Ріг)
  • ІІІ премія – Єлизавета Ніколайчук (Житомир) 
  • Приз «НАДІЯ» – Юлія Шапкіна (Кривий Ріг)