Журналістські діалоги11.04.2019

Андрій Корнєв зі студентами-музикознавцями ХНУМАндрій Корнєв зі студентами-музикознавцями ХНУМ

Ще тиждень оргкомітет Конкурсу «Арт-журналістика – 2019» буде приймати конкурсні роботи.

На веб-сторінці Конкурсу опубліковані роботи у наступних номінаціях: «Рецензія», «Інтерв’ю», «Творчий портрет», «Есе», «Репортаж», «Проблемна стаття», «Фоторепортаж».

Запрошуємо студентів та аспірантів взяти участь у Конкурсі.

Роботи надсилати на електронну адресу: presanum2018@gmail.com


Андрій Юрійович Корнєв, постійний член журі конкурсу «Арт-журналістика», автор і викладач однойменного курсу в Харківській академії дизайну і мистецтв і Харківської академії культури, був запрошений на зустріч зі студентами-музикознавцями саме напередодні фінального етапу нашого Конкурсу. Темою майстер-класу стали «Жанри журналістики».

У реаліях теперішнього медіа-простору вони (традиційні жанри журналістики) існують вже в оновленому форматі. Про нові колаборації жанрових структур у журналістиці і вели діалог на зустрічі. Крім того, А. Корнєв приділив увагу і таким поняттям, як авторський стиль, червоні лінії і компроміси, сенсаційний заголовок, письменництво та іншим.

Учасники отримали в подарунок свіжий випуск газети «Проарт», єдину мистецьку газету Харкова, яку створив А. Корнєв і він є  її головним редактором. Газета існує як дайджест в паперовому варіанті та як інтернет-видання.

За своїм регламентом зустріч більше нагадувала діалоги знавця і практика арт-журналістики із зацікавленими в такій діяльності початківцями,  прихильниками музичної критики і «четвертої гілки влади». Ця ніша завжди потребує фахівців, зокрема, в Харкові, та зайняти її зможуть такі спеціалісти, матеріали яких водночас будуть зрозумілими і цікавими для загальної маси читаців – відвідувачів концертів, музичних вистав, фестивалів або конкурсів тощо.

Марина Дербас