Конкурси
«Харківські Асамблеї»

ВЕСНЯНІ «АСАМБЛЕЇ»

ВІТАННЯ РЕКТОРА

2-5 травня XVI ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ МУЗИКАНТІВ-ВИКОНАВЦІВ ТА КОМПОЗИТОРІВ «ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ»

4 травня ОЛIМПIАДА

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


 РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ У НОМІНАЦІЯХ: 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ


У НОМІНАЦІЇ «СПЕЦІАЛЬНЕ ФОРТЕПІАНО»:

Старша група:

  • ІІ премія – Яна Сербіна, Сніжана Коровіна
  • ІІІ премія – Іван Савченко
  • IV премія Олена Рожественна, Максим Артеменко, Альона Бойваленко
  • ДипломантиАнжеліка Текелемаріам, Ірина Архіпова, Любов Греченко, Валерія Несвіт
  • Грамота учасникаАнастасія Антоненко, Іванна Коваленко, Юлія Курмачова, Ольга Сидорова, Катерина Чуб

Молодша група:

  • ІІІ премія – Марта Бачек, Юлія Мац, Денис Пономаренко

ДипломантЯна Ікальчик

ВІТАЄМО!


 У НОМІНАЦІЇ «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ТА ЗАГАЛЬНЕ ФОРТЕПІАНО»: 

Старша група: 

  • І премія - Анастасія Смолякова, Ольга Чикалова
  • ІІ премія - Кирило Тищенко, Ангеліна Мамона, Інна Калініна
  • ІІІ премія - Діана-Ізабель Корецька, Марія Ніконова

Молодша група: 

  • І премія - Віолетта Петренко, Марія Якименко, Лідія Королевська
  • ІІ премія - Анастасія Онищенко, Вікторія Сметана, Тетяна Старих, Марія Костогриз, Аліса Малахова, Еліна Галь
  • ІІІ премія - Ілля Левада, Руслан Мінджія, Антон Пюра

ВІТАЄМО!


У НОМІНАЦІЇ «АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ»: 

  • І премія – Ольга Мельничук
  • ІІ премія – Артем Власов, Софія Кошелєва, Катерина Танцюра
  • ІІІ премія – Даниїл Гаєвський, Катерина Шевцова, Анастасія Белевцова, Єлизавета Ємельянова, Дар'я Тютюнник

ДипломантиАндрій Константинов, Діна Гора, Руслана Яковлева, Даніела Лебедєва, Аріна Сліщенко, Наталія Шумська, Єлизавета Бєлоус

Грамота учасникаВероніка Мостова, Мар'ям Насарідзе, Альона Самолига, Анастасія Точона, Ганна Яковлєва

Приз «Надія» - Любов Греченко

Приз за краще виконання українського романсу Вероніка Мостова

ВІТАЄМО!


У НОМІНАЦІЇ «КОМПОЗИЦІЯ»: 

Старша група:

  • І премія – Олексій Швиркунов
  • ІІ премія – Іван Савченко, Єлизавета Волошина
  • ІІІ премія – Назарій Ткачук 

Молодша група:

  • ІІ премія – Катерина Куракова,Аліса Малахова
  • ІІІ премія – Ілля Левада, Ольга Фурсова
  • IV премія – Єва Константинова, Майя Константинова

ВІТАЄМО!


У НОМІНАЦІЇ «СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ»:

  • І премія – Олександр Агафонов, Олексій Лазебний, Богдан Гаврилов
  • ІІ премія – Дмитро Кобзєв, Володимир Лавриненко, Руф Савченко, Демид Бузько, Михайло Кучеров, Дарія Агапова, Ірина Маренич
  • IІІ премія Ольга Долгополова, Надія Ковальова, Сергій Лані, Мілана Мальгасова, Вікторія Ходаківська, Лілія Свіріпа, Діана Гамоля

ДипломантиАнна Алексеєнко, Олексій Мазуревич, Олексій Матушевський, Тетяна Селеменева, Діана Чорновіл, Юлія Фесенко, Янь Хунчень

ВІТАЄМО!


 У НОМІНАЦІЇ «ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ»: 

Старша група

  • І премія - Юрій Герець, Микита Волков, Вікторія Перцева
  • ІІ премія - Мілена Заїка, Карина Крюкова, Володимир Смоляр, Андрій Юдін, Микита Дяченко, Римма Нога, Владислав Сафі, Гліб Малов
  • ІІІ премія - Влад Кулик, Даниїл Барбишев, Денис Бельш, Костянтин Вандин

Дипломанти - Андрій Ситніков, Іван Савченко, Іван Колодко, Микита Некрасов

Молодша група

  • І премія - Старих Тетяна, Мирослав Василюк, Олена Потарикіна, Денис Проценко
  • ІІ премія - Богдан Синяговський

ВІТАЄМО!


У НОМІНАЦІЇ «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ»:

  • І премія - Майя Зорова, Олексій Швиркунов, Сергій Босяченко, Микита Воробйов, Катерина Муха, Віталій Борисенко
  • ІІ премія - Дарина Старовойтова, Олеся Піюк, Анастасія Мітіна, Єгор Муханов, Віктор Артеменко, Марина Восьмірова, Юрій Голіков, Владислав Шамрай, Софія Смірнова, Марія Демидова, Дар'я Накрапльона, Євгенія Шепель
  • ІІІ премія - Іван Татарінов, Іван Грибінюк, Єлизавета Карпенко, Віктор Бондаренко, Микита Дьомін, Анна Лисенко, Лина Веклич, Дар'я Назаренко, Максим Кручак

Дипломанти - Денис Могильов, Анна Кобушко, Микола Бійовський, Микита Вишиванов

ВІТАЄМО!


У НОМІНАЦІЇ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ЕСТРАДИ»:

  • ІІ премія – Ма Гуолі, Максим Максютов, Богдан Соляник
  • IІІ премія Кирило Альхаварі, Лі Конгфан, Лі Цзя Хао, Тетяна Чикалова, Вероніка Молошна, Чжан Муян

ВІТАЄМО!


ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ 

І тур з музично-теоретиних дисциплін

  • І премія – Владислав Астахов, Надія Ковальова
  • ІІ премія – Мілана Курган, Яна Сербіна, Владислав Григор’єв
  • ІІІ премія – Сніжана Коровіна, Поліна Чорна

Приз «НАДІЯ» – Юлія Мац, Єлизавета Ніколайчук

 ІІ тур з музичної літератури

  • І премія – Катерина Тимощук
  • ІІ премія – Поліна Щукіна
  • ІІІ премія – Єлизавета Ніколайчук

Приз «НАДІЯ» – Юлія Шапкіна

ВІТАЄМО!


ОСІННІ «АСАМБЛЕЇ»

ЧЕТВЕРТИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА «ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ»

THE FOURTH INTERNATIONAL COMPETITION OF MUSICAL ART «KHARKIV ASSEMBLIES»


2-5 травня 2019 р. у  Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського відбудеться XVI

 ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ МУЗИКАНТІВ-ВИКОНАВЦІВ ТА КОМПОЗИТОРІВ «ХАРКІВСЬКІ АСАМБЛЕЇ»

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  • фортепіано;
  • струнні інструменти;
  • духові та ударні інструменти;
  • академічний спів;
  • народні інструменти;
  • композиція;
  • естрадно-джазовий вокал;
  • загальне та спеціалізоване фортепіано;
  • ансамбль народних інструментів;
  • естрадні інструменти;

До участі у змаганнях запрошуються учасники трьох вікових категорій (відповідно до номінації) – молодшої, середньої, старшої.

Конкурсні прослуховування проходять публічно.

Порядок виступів на конкурсі визначається жеребкуванням та залишається до кінця конкурсу.

При необхідності надання концертмейстера виконавець має завчасно інформувати оргкомітет.

Переможці конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) нагороджуються дипломами лауреатів та подарунками. Лауреати І премії беруть участь у заключному концерті Конкурсу, який відбудеться 5 травня 2019 року.

Для роботи у складі журі оргкомітет запрошує провідних музикантів України.

Заявки на участь у Конкурсі надсилати на електрону адресу kharkovassemblies@gmail.com до 15 квітня, в темі листа необхідно вказати номінацію та прізвище учасника.


4 травня (субота) 2019 р. у Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського відбудеться щорічна музична ОЛIМПIАДА в рамках весняного конкурсу «Харківські Асамблеї». Запрошуємо до участі  учнів старших класів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, музичних відділів та відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студентів музичних училищ та музичних відділень педагогічних коледжів, училищ культури (теоретичних та виконавських відділів).

Заявка на участь в Олімпіаді надсилається в електронному вигляді до 20 квітня 2019 року
 на e-mail: dbor@ukr.net  (або den.borisenko27@gmail.com)  та ОБОВ’ЯЗКОВО надається у роздруковану вигляді під час реєстрації за підписом учасника.

Олімпіада відбудеться у два тури: І тур – з музично-теоретичних дисциплін, ІІ тур – з музичної літератури. За бажанням учасників можлива участі в одному з турів (переможці яких отримують відзнаку) або в обох турах.

Результати випробувань оцінює журі у складі викладачів ХНУМ імені І.П.Котляревського та запрошених викладачів із навчальних закладів середньої ланки фахової освіти.

Місце проведення олімпіади: Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, м. Харків, Майдан Конституції, 11/13 (ст. м. «Майдан Конституції»).

Координатори Олімпіади:
Борисенко Марія Юріївна, 
доцент кафедри теорії музики ХНУМ імені І. П. Котляревського
Жданько Андрій Миколайович
професор кафедри історії української та зарубіжної музики ХНУМ імені І. П. Котляревського